Minecraft Education STEAM būrelis

Kas yra Minecraft Education?

Minecraft Education Edition yra ko gero visiems gerai pažįstamo žaidimo „Minecraft“ švietimo versija. Ši platforma sukurta specialiai švietimo tikslams ir suteikia galimybę gerai pažįstamus herojus ir žaidimo aplinką, programavimo pagrindais integruoti į mokymą ir mokymąsi.

Kas tai?

STEAM metodika pagrįstas būrelis, kurio metu moksleiviai žaisdami pažįsta mus supantį pasaulį ir gilina matematikos, programavimo, biologijos, meno ir anglų kalbos žinias.
Užsiėmimų metu vaikai mokosi nebijoti klysti, kūrybiškai mąstyti, priimti savarankiškus sprendimus, dirbti komandoje, spręsti problemas ir daug kitų dalykų

Kas yra STEAM?

STEAM - mokslas, technologijos, inžinerija, menai ir matematika. STEAM mokymosi metodika yra skirta ne tik mokyti konkrečių žinių, bet ir ugdyti svarbius įgūdžius, tokius kaip problemų sprendimas, kritinis mąstymas, kūrybiškumas ir technologinis raštingumas. Ši metodika atspindi naujausias švietimo tendencijas.

sujungę patrauklią mokymosi platformą su naujausia švietimo metodika, turime galimybę Jums pasiūlyti įtraukiantį, o svarbiausia lavinantį ir žinias bei gebėjimus plečiantį užsiėmimą.
Laukiame prisijungiant ir pažadame, kad kiekvieno užsiėmimo lauksite su nekantrumu!

3D pasaulyje kartu atliksime svarbias mokslui ir pasauliui misijas, žinias iš mokyklos taikysime praktiškai, įgysime naujų žinių, draugų, patirsime daugybę smagių nuotykių, kur sudėtis, atimtis, dalyba, programavimo pradmenys, gamtos pažinimas ir kiti mokslai suteiks didesnę prasmę mus supančiam pasauliui.